Iskolánkat támogatták

 

 

 

Román István
agrárszakképzésért felelős helyettes államtitkár

Bodnár Fotó Kft.

Bánki Károly 9.b

Eszat Kft. - Filep László

Bánki Attila 9.b

Kovács Sándor
országgyűlési képviselő

Juhász Ivett Vivien 9.b

Mátészalkai Polgármesteri Hivatal
Hanusi Péter polgármester

Kovács Levente 9.b

Magyar Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
Rácz Imre elnök

Velicskó Bence 9.b

Gemini Trade Nyíregyháza

Baloghné Sarkadi Erzsébet

Young Kft. Vásárosnamény

Drótos Gabriella

Nagy István vállalkozó

Kovács Gusztáv

Balensza Bt.
Balogh Lajos

Szabó Árpádné

Fazekas Krisztián vállalkozó

Agromix Kft. Mátészalka

Fazekas János vállalkozó

Fazekas Attila

Gazi pékség Mátészalka

Ficze Tamás Tarpa

Csekő Kávéház

Szatmárkert - Hodász

St. Jonathan Rendezvény és Kóstolóház

Nagy Géza

St. Jonathan Bowling Pub

Felföldi Zoltán

Tattya-Trans Kft.
Szabó Árpád

Nyiregyházi Ákos

Bodnár Zoltán
egyéni vállalkozó

Tardi Gábor

Cselei József

Tóth Dénes

File Bertalan Péter
Móra Ferenc Általános Iskola és Speciális Előkészítő Szakiskola

Sárga Frézia – Tatár László

Tóth Patrik
11.d osztályos tanuló

Gabi illatszer
Bacskó Ferenc

Péter István
a Nagykállói Kállay Rudolf Szakiskola igazgatója

Fenyves Szálloda és Konferencia-központ
Krivács András

Juhász Zoltán

Czihály Zsolt

Horlux Oktatási és Szolgáltató Kft.

10. b osztály

Hegesztő bolt és munkavédelmi szaküzlet
Pandula József

Scholder Erik 9. e osztályos tanuló

Elszer Bt.

Nobilis Zrt.

Kütyübazár webáruház
Drótos Gabriella

PIONEER HI-BRED MO KFT.
Szatlóczky István

Pilling Pál

Kocsis Tibor – egyéni vállalkozó

Kerti Lilla

Név nélkül

TA-TE KER Kft.
Hepp Jánosné

Nagy Kft. – Papirusz papírbolt
Nagy Józsefné

Sváb-Gasztro

Szép Tamás

a Fecske család

Varga Dávid 9. e osztályos tanuló

Lengyelné Kedves Szilvia

Eduo Kereskedelmi Kft. – Eölyüs Ferenc

Agroker Holding Zrt.

STHIL – Grózinger Attila

Szolomájer István
egyéni vállalkozó

Pigi-Agro Kft. – Szatlóczky István

Gáspár Zoltán

Szatmári Múzeum
Dr. Cservenyák László PhD.

Gáspár Béla

Kukk Jánosné

Pál Zsolt József

Puskás Csaba vállalkozó

Húscentrum – Fazekas Péter

Szondi Levente 12.a

Molnár Szabolcs 11.b

Gombos Ádám 12.a

Magyar József 10.c

Tar Dávid 12.a

Sváb Gergő 10.c

Hódi Krisztián 9.e

Kupor Bence 10.a

Szaniszló Tamás 9.e

Hornyák Attila 10.a

Németh-Kiss László 9.a

Somlyai Péter 10.a

Szűcs Róbert 9.a

Jakab Balázs 10.a

Szerencsi Máté 9.a

Horváth Márk Tibor 10.a

Fekete Zoltán 11.b

Bódi Péter 10.a

Losonczi Miklós 11.b

Huzina Márton 10.a

Gyurkó Gergő 10.a

Moldván Péter 11.a

Farkas Tibor

Simon Tamás 9.a

Nyiregyházi Ádám 11.a

Bartha Dániel 9.a

Tóth Bence 11.a

Ombodi Tamás Károly 11.c

Danó Bence 11.a

Balogh Ferenc 11.c

Balla László 11.a

Janovszky Máté 11.c

Bulyáki Benjámin 11.a

Opre Zsolt Bence 11.c

Papp Krisztián 11.a

Dobos Tamás 11.c

Laczkó Péter 11.c

Kovács Nikoletta 12.b

Czakó Gergő 11.c

Major Máté 12.b

Czina Csaba 12.b

Kádár Attila 9.a

Filep Balázs 12.b

Balogh Tamás 9.a

Kozma Tibor 12.b

Kupor Márk  13.

Mankó Lajos 13.

Nagy-Erdei Lászlóné

Papp Kálmán vállalkozó

Domokos Zoltán 9.a

Denesovics Patrik 10.b

Jenei Zsolt 9.a

Pánku Fanni 10.b

Páka Gergő 9.a

Tukacs Martin 10.b

Pásztor József 9.a

Füzessy Gábor 10.b

Ráti Gergő 10.b

Kovács Kristóf 10.b

Prokob Viktor 10.b

Tarcsa Tamás 10.b

Kovács Sándor 9.e

Tar Orsolya 10.b

Nagy Kornél Pál 11.d

Pajti Dominik 10.b

Árvai Anett 9.d

Kalmár Sándor 10.b

Kiss Mária 9.d

Bene Márk 10.b

Fekszi Margit 9.d

Vadász Ákos 10.b

Csizmadia Veronika 9.d

Jaczina Zsolt 10.b

Csizmadia Beáta 9.d

Csordás Gergő 10.b

Telegdi Éva 10.c

Czine Szilárd 10.b

Makkai László 10.a

Szabolcs-Szatmár-Beregi
Járműtörténeti Egyesület – Szabó Sándor

Szabó Sándorné vállalkozó

Magyar János

Szántó Bence 9.e

Mező Csaba

Szép Tamás

Kiss Jenő

Kiss Alex és Kun Gábor

Kiss Zsigmond

Orosz György

Tőzséné Balogh Edit

Heller Gyula

Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola

Csorba István

Mátészalka Város Önkormányzata
Torma Tamás Attila alpolgármester

Dr. Bajnai Benő

Bodó József és Sportbarátai

Nyírjákó Község Önkormányzatának
képviselő-testülete

Szűcs Csaba

Szakácsné Dancs Zsuzsanna

Tóth Bence 10.b

Nagy Lajosné

Lengyel Zoltán – kollégiumvezető

Kovácsné Stamusz Katalin

Csábri Zsuzsanna 10.a

Tóth László

Nagy József
MÁSZIK Gépészeti Szakközépiskola igazgatója

Varga Sándor

Benedek Elek Általános Iskola
Alexa Gyuláné és Szatlóczkyné Alexa Edina

Zámbori László

Vay-s barátok

Ardai Ildikó

Bojer György

Horváth László

Angyal Miklós

Silye-Tel Kft. Nyírjákó

 

 

 

 

Elérhetőségeink:

Postacím: 4700, Mátészalka Baross László út 12-14. Telefon/Fax: 44/500-376 E- mail: iskola@barossl-msz.sulinet.hu

 

 

 

 

 

Baross László Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium