Nyári Szakmai Gyakorlatok
2019
 
Június
1
2
06.17. ->
06.24. ->
 
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szakközépiskola            
9.c mezőgazdasági gépész 1.cs.                    
9.c mezőgazdasági gépész 2.cs.                    
9.d mezőgazdasági gépész 1.cs.                    
9.d mezőgazdasági gépész 2.cs.                    
9.e kertész                    
9.e gazda                    
10.c mezőgazdasági gépész                    
             
10.e erdészeti szakmunkás
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
10.e gazda
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
Cseleiné Szécsi Zsuzsanna
10.d mezőgazdasági gépész                    
10.d kertész                    
             
Szakgimnázium    
10.a agrárgépész ágazat                    
             
11.a agrárgépész ágazat                    
                     
Technikus            
Vadgazdálkodási technikus esti                    
 
Július
1
2
07.01. ->
07.08. ->
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szakközépiskola
9.c mezőgazdasági gépész 1.cs.
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
Szántó Gyula
9.c mezőgazdasági gépész 2.cs.
Magyar Éva
Drótos Gabriella
Drótos Gabriella
Drótos Gabriella
Drótos Gabriella
Gellérné Zséder Zsuzsa
Gellérné Zséder Zsuzsanna
Nyiri Éva
Gellérné Zséder Zsuzsanna
Gellérné Zséder Zsuzsanna
9.d mezőgazdasági gépész 1.cs.
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
Vékony Barnabás
9.d mezőgazdasági gépész 2.cs.
Nagy Zsuzsa
Nagy Zsuzsa
Nagy Zsuzsa
Nagy Zsuzsa
Nyiri Éva
Magyar Éva
Magyar Éva
Magyar Éva
Mező Csaba
Mező Csaba
9.e kertész
9.e gazda
Bodó József
Bodó József
Bodó József
Bodó József
Bodó József
Bodó József
Bodó József
Bodó József
Bodó József
Bodó József
10.c mezőgazdasági gépész
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
Bacskó Csaba
 
10.e erdészeti szakmunkás
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
Kovács Gusztáv
10.e gazda
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
Lengyelné Kedves Szilvia
10.d mezőgazdasági gépész
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
Gerzsenyi Róbert
10.d kertész
 
Szakgimnázium
10.a agrárgépész ágazat
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
Korponai Sándor
 
11.a agrárgépész ágazat
Tóth István
Tóth István
Tóth István
Tóth István
Tóth István
Tóth István
Tóth István
Tóth István
Tóth István
Tóth István
 
Technikus
Vadgazdálkodási technikus esti
Július
3
4
5
07.15. ->
07.22. ->
07.29. ->
 
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szakközépiskola
9.c mezőgazdasági gépész 1.cs.
Fazekas Attila
Fazekas Attila
Fazekas Attila
Fazekas Attila
Mező Csaba
Bacskó Ferenc
Bacskó Ferenc
Bacskó Ferenc
Bacskó Ferenc
 
9.c mezőgazdasági gépész 2.cs.
Bojer György
Bojer György
Bojer György
Bojer György
Bojer György
Bojer György
Bojer György
Bojer György
Bojer György
Bojer György
 
9.d mezőgazdasági gépész 1.cs.
Mező Csaba
Pápai Zsolt
Pápai Zsolt
Pápai Zsolt
Pápai Zsolt
Kócsi Zsolt
Kócsi Zsolt
Kócsi Zsolt
Nyiri Éva
Nyiri Éva
 
9.d mezőgazdasági gépész 2.cs.
Simai János
Simai János
Simai János
Simai János
Simai János
Simai János
Simai János
Simai János
Simai János
Simai János
 
9.e kertész
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
9.e gazda
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
Szűcs Csaba
 
10.c mezőgazdasági gépész
Szállási János
Szállási János
Szállási János
Szállási János
Szállási János
Szállási János
Szállási János
Szállási János
Szállási János
Szállási János
 
 
 
10.e erdészeti szakmunkás
 
10.e gazda
 
10.d mezőgazdasági gépész
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
Ombodi Ádám
 
10.d kertész
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
Szabó Nikoletta
 
 
Szakgimnázium
10.a agrárgépész ágazat
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
Szegedi Márton
 
 
 
11.a agrárgépész ágazat
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
Magyar Zsolt
 
 
 
Technikus
Vadgazdálkodási technikus esti
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
Fekete Zoltán
 
Augusztus
1
2
08.05. ->
08.12. ->
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szakközépiskola
9.c mezőgazdasági gépész 1.cs.
9.c mezőgazdasági gépész 2.cs.
9.d mezőgazdasági gépész 1.cs.
9.d mezőgazdasági gépész 2.cs.
9.e kertész
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
Farkas Tibor
9.e gazda
10.c mezőgazdasági gépész
 
10.e erdészeti szakmunkás
10.e gazda
10.d mezőgazdasági gépész
10.d kertész                    
                     
Szakgimnázium    
10.a agrárgépész ágazat                    
11.a agrárgépész ágazat                    
                     
Technikus    
Vadgazdálkodási technikus esti                    

 

 

 

 

Elérhetőségeink:

Postacím: 4700, Mátészalka Baross László út 12-14. Telefon/Fax: 44/500-376 E- mail: iskola@barossl-msz.sulinet.hu

 

 

 

 

 

Baross László Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium